FACEBOOK REKLAAM
Facebook reklaam võib teie ettevõtte nähtavust ja müüki suurendada? Suurendan sinu ettevõtte tuntust ja müüki professionaalsete Facebooki reklaamilahendustega, mis on loodud sihtima just õiget sihtrühma.
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!

Sisukord

Teenuse põhiomadused ja kasutusvõimalused

Facebook reklaam on makstud sisu, mida ettevõtted ja organisatsioonid loovad ja postitavad Facebooki platvormil, et jõuda laiema publikuni kui ainult oma jälgijaskond. See on osa sotsiaalmeedia turundusest, mis võimaldab reklaamijatel sihtida kasutajaid väga spetsiifiliste demograafiliste, geograafiliste ja käitumuslike tunnuste põhjal.

Reklaamid võivad olla tekstipõhised, sisaldada pilte või videoid ning ilmuda erinevates kohtades, sealhulgas uudisvoos, paremal veerul või isegi väljaspool Facebooki, näiteks Audience Networki kaudu. Reklaamid võivad olla suunatud bränditeadlikkuse tõstmisele, veebilehele liikluse suunamisele, konkreetse toote müügi edendamisele või kasutaja tegevusele, nagu rakenduse installimine või üritusele registreerimine.

Tänu Facebooki detailsele ja ulatuslikule kasutajaandmete baasile, saavad reklaamijad luua kampaaniaid, mis on maksimaalselt relevantseid ja isikupärastatud, pakkudes seega suuremat tõenäosust kasutajate kaasamiseks ja soovitud konversiooni saavutamiseks.

Reklaamimine facebookis

Missugused võimalused ja formaadid on Facebook reklaamis?

Facebooki reklaam platvorm pakub erinevaid võimalusi ja formaate, et jõuda sihtrühmani kõige tõhusamal viisil. Siin on ülevaade levinumatest formaatidest ja võimalustest, mida Facebook pakub:

 1. Pildireklaamid: Lihtne ja selge formaat, mis kasutab tugevat visuaali koos lühikese tekstiga. Need on head tähelepanu tõmbamiseks ja bränditeadlikkuse suurendamiseks.

 2. Videoreklaamid: Videod, mis hakkavad automaatselt esinema kasutaja uudisvoos, on suurepärased loo jutustamiseks või toote demonstreerimiseks. Video võib kesta kuni 240 minutit, kuid parimad praktikad soovitavad kasutada lühemaid klippe.

 3. Karussellreklaamid: Võimaldavad näidata kuni 10 pilti või videot ühes reklaamis, igaühega omaenda link. See on kasulik, kui soovite tutvustada mitut toodet või rääkida ühest tootest mitme nurga alt.

 4. Slaidiseanss: Lihtne viis luua videolaadne reklaam kasutades pilte. See on hea alternatiiv videoreklaamidele, kuna see tarbib vähem andmemahtu ja laeb kiiremini.

 5. Kogumreklaamid: Loovad võimaluse kasutajatele sukelduda sügavamale tootevalikusse ilma Facebookist lahkumata. Kui kasutaja reklaamile vajutab, avaneb interaktiivne leht, mis on justkui mini-veebileht.

 6. Kanvareklaamid: Interaktiivsed reklaamid, mis on loodud spetsiaalselt mobiilseadmete jaoks, pakkudes täisekraanilist kogemust, kus saab kasutada pilte, videoid, karusselle, teksti ja palju muud.

 7. Liitreaalsus (AR) reklaamid: See uuenduslik formaat võimaldab inimestel interaktiivselt mängida brändi pakutava kogemusega, näiteks proovida tooteid virtuaalselt.

 8. Plommitud postitused (Lead Ads): Optimeeritud liidivormi kogumiseks, näiteks uudiskirjaga liitumiseks või huvipakkuvate toodete kohta teabe küsimiseks, ilma et kasutajad peaksid Facebookist lahkuma.

 9. Ürituste reklaamid: Disainitud selleks, et suurendada teadlikkust üritustest ja suunata inimesi registreerima või osalema.

 10. Pakkumisreklaamid: Need on suunatud otse müügile, võimaldades ettevõtetel jagada allahindlusi või eripakkumisi, mida saab otse Facebookist lunastada.

 11. Dünaamilised reklaamid: Näitavad automaatselt õigeid tooteid õigetele inimestele, põhinedes nende varasemal käitumisel veebilehel või rakenduses.

 12. Reklaamid Messengeris: Võimaldavad suhelda otse potentsiaalsete või olemasolevate klientidega, kasutades Facebook Messengeri platvormi.

 13. Tales reklaamid (Story Ads): Need on täisekraanilised vertikaalsed reklaamid, mis kuvatakse Facebooki lugude sektsioonis ja on optimeeritud mobiilikasutuse jaoks.

Need formaadid võimaldavad ettevõtetel luua kohandatud reklaamikampaaniaid, mis vastavad konkreetsetele ärivajadustele ja eesmärkidele, olgu selleks bränditeadlikkuse suurendamine, veebiliikluse genereerimine, müügi tõstmine või kliendisuhete haldamine.

Facebook ads reklaamkampaania

Mida meie pakume?

Meie digiagentuur pakub terviklikku Facebooki reklaamide haldamise ja optimeerimise teenust, mis on suunatud teie ettevõtte eesmärkide saavutamisele ja tulemuste maksimeerimisele. Meie teenuse alla kuuluvad järgmised elemendid:

 • Strateegiline planeerimine: Enne reklaamikampaania käivitamist teostame põhjaliku turuanalüüsi, määratleme teie sihtgrupid ja loome tulemustele orienteeritud reklaamistrateegia.
 • Loovlahendused: Arendame kõnekaid ja silmapaistvaid reklaamimaterjale, mis on kohandatud teie brändi sõnumiga ja on suunatud kõrge kasutajate kaasamise saavutamisele.
 • Sihtimise optimeerimine: Kasutame Facebooki keerukaid sihtimisvõimalusi tagamaks, et teie reklaamid jõuavad just nende inimesteni, kes on kõige tõenäolisemalt huvitatud teie toodetest või teenustest.
 • Eelarve haldus: Tagame, et teie reklaamieelarve on kasutatud võimalikult tõhusalt, et saavutada maksimaalne tasuvus ja vältida ülekulutamist.
 • A/B testimine: Testime erinevaid reklaamiversioone, et tuvastada kõige tõhusamad sõnumid ja kujundused, mis genereerivad parimaid tulemusi.
 • Tulemuste jälgimine ja analüüs: Me kasutame täpseid mõõdikuid ja analüüsime andmeid, et jälgida kampaania edukust reaalajas ning teha vajadusel kiireid muudatusi.
 • Raportite esitamine: Pakume regulaarseid üksikasjalikke aruandeid, mis kajastavad kampaania toimivust ja ROI-d, võimaldades teil näha oma investeeringu väärtust.
 • Klienditugi ja nõustamine: Oleme teile alati kättesaadavad küsimuste ja nõuannete jaoks ning töötame pidevalt teie kampaania parendamise nimel.

Meie teenuse eesmärk on mitte ainult suurendada nähtavust ja tõsta müüki, vaid ka ehitada tugevamat suhet teie ja teie klientide vahel. Pakume paindlikke pakette, mis on kohandatud vastavalt teie äri vajadustele ja eelarvele, tagades, et Facebooki reklaamid toovad teie ettevõttele tõelist väärtust.

Favebook reklaami turundusteenus

Facebooki reklaamid vs Google Adsi reklaamid: eelised ja puudused

Facebooki reklaamid 

Pakuvad ettevõtetele ainulaadset võimalust jõuda oma sihtauditooriumini väga täpselt, kasutades ära kasutajate demograafilisi andmeid, huvisid ning käitumist. See tähendab, et reklaamid on suunatud just neile, kes tõenäoliselt huvituvad pakutavatest toodetest või teenustest. Facebooki reklaamiformaadid on väga mitmekesised, hõlmates kõike alates pildireklaamidest ja videoreklaamidest kuni interaktiivsete karussellreklaamideni, mis kõik võivad suurendada kasutajate kaasatust. 

Siiski võib Facebookis reklaamimine olla vähem efektiivne kui Google Ads, kui eesmärk on jõuda kasutajateni, kes on juba otsustanud ostu sooritada, kuna Facebooki kasutajad ei pruugi parasjagu otsida konkreetseid tooteid või teenuseid.

Google Adsi reklaamid 

Seevastu on väga tõhusad otsingupõhises turunduses, kus reklaamid kuvatakse inimestele, kes aktiivselt otsivad kindlaid märksõnu kasutades teavet või tooteid. See tähendab, et Google’i kaudu reklaamimisel võib olla kõrgem konversioonimäär, kuna reklaamid tabavad potentsiaalseid kliente just otsinguhetkel. Google Adsi hinnakujundus võib olla kõrgem, kuna see põhineb otsingusõnade konkurentsivõimelisusel, kuid selle eelis on see, et ROI on tavaliselt selgem ja otse mõõdetav.

Lisaks, kuigi Google Ads võib tunduda rohkem suunatud konversioonidele, ei tähenda see, et Facebook ei suudaks ROI-d genereerida; lihtsalt mõõtmine ja jälgimine võivad olla vähem otsesed.

✅ Ühesõnaga, Facebooki reklaam sobib ideaalselt teadlikkuse suurendamiseks ja brändi kogukonna loomiseks, samal ajal kui Google Ads aitab tabada neid, kes on valmis ostma. Paljud ettevõtted kasutavad mõlemaid platvorme koos, et maksimeerida nii bränditeadlikkust kui ka müüki, kattes nii ostutsükli erinevad etapid.

 1. Facebook reklaam 
 2. Instagram reklaam 
 3. Facebook pixel seadistamine 
 4. Sotsiaalmeedia turundus 
 5. Sotsiaalmeedia analüüs ja sihtimine 
 6. Sotsiaalmeedia retargeting
 7. Sotsiaalmeedia haldus 
 8. Sisuloome sotsiaalmeedias
Facebook reklaamiteenus

Boostige oma müüki sihitud Facebooki reklaamidega! Võtke meiega ühendust ja viime teie äri uuele tasemele!