# SEO TEENUS
SEO teenus – suurendame sinu ettevõtte nähtavuse Internetis ning google otsingus tuues rohkem Kliente
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!
Sisukord

Tutuvustus

Tere tulemast SEO-teenuste lehele! Oleme professionaalide meeskond, kes on spetsialiseerunud ettevõtete internetis nähtavuse suurendamisele. Meie arsenali kuuluvad arenenud otsingumootori optimeerimise meetodid, mis tagavad teie veebisaidi mitte ainult kõrgete positsioonide saavutamise otsingutulemustes, vaid muudavad selle ka atraktiivsemaks sihtrühma jaoks. Mõistame, et iga äri on ainulaadne ja pakume individuaalselt kohandatud lahendusi, mis on suunatud teie konkreetsete eesmärkide saavutamisele

Mis on SEO ja miks see on oluline?

SEO teenus (Search Engine Optimization) on veebisaidi nähtavuse parandamise protsess orgaanilistes (tasustamata) otsingumootori tulemustes. Tänapäeva maailmas, kus üle 90% internetikasutajatest alustavad oma toodete ja teenuste otsinguid otsingumootorites, on teie veebisaidi kõrge positsioon Google’i, Yandexi või teiste süsteemide otsingutulemustes võti sihtgrupi meelitamiseks ja müügi suurendamiseks.

Näiteks, kui olete spordikaupade poe omanik, siis kvaliteetse SEO-optimeerimise abil kuvatakse teie veebisait esimestel positsioonidel päringutele nagu “osta spordivarustust” või “spordikaubad kojuveduga”. See suurendab mitte ainult teie veebisaidi liiklust, vaid toob ka ligi juba ostuhuviga sihtrühma.

Seo optimeerimine

Täislahendusega lähenemine SEO-le, mida me teeme:

SEO kontrollnimekiri (SEO Audit) 

SEO audit on teie veebisaidi edukaks edendamiseks esimene samm. Meie SEO teenus hõlmab põhjalikku kontrollnimekirja, mis analüüsib teie saidi kõiki olulisi aspekte: struktuurist ja sisust kuni sisemise ja välimise optimeerimiseni. Hindame teie saidi tehnilist seisukorda, mobiilisõbralikkust, sisu olemasolu ja kvaliteeti ning väliseid tegureid, nagu tagasilinkide profiil.

Veebisaidi laadimiskiiruse optimeerimine (tehniline SEO) 

Teie veebisaidi laadimiskiirus on kriitiline tegur, mis mõjutab nii kasutajakogemust kui ka otsingumootorite positsioneerimist. Pakume teenuseid teie veebisaidi laadimiskiiruse optimeerimiseks, sealhulgas piltide kokkusurumine, koodi minimeerimine, serveri vastuse parandamine ja palju muud. Meie spetsialistid kasutavad parimaid tööriistu ja meetodeid parima tulemuse saavutamiseks.

Sisemiste linkide strateegia (sisemine SEO)

Tõhus sisemiste linkide strateegia parandab teie veebisaidi navigatsiooni, jaotab lehtede “kaalu” ja aitab paremini indekseerida. Analüüsime teie sisemiste linkide struktuuri ja pakume optimeerimist sisemise sisu seostamise, kasutajakogemuse parandamise ja iga lehe SEO-potentsiaali tugevdamise jaoks.

Tagasilinkide hankimine (väline SEO)

Kvaliteetsed tagasilinkid on SEO jaoks üliolulised. Meie tagasilinkide loomise teenus hõlmab strateegiate väljatöötamist loomulike, autoriteetsete ja asjakohaste linkide saamiseks. Kasutame meetodeid nagu külalisblogimine, PR-kampaaniad ja unikaalse sisu loomine, mis loomulikult meelitab linke.

Google’i esilehe SEO

Selle teenuse eesmärk on saavutada teie võtmesõnade kõrged positsioonid Google’i esilehel. Arendame ja rakendame kompleksseid strateegiaid, mis hõlmavad sisu optimeerimist, tehnilisi täiustusi ja kvaliteetse linkide profiili loomist, et tagada teie veebisaidi maksimaalne nähtavus.

E-kaubanduse SEO nõuanded (E-kaubanduse SEO)

E-kaubanduse veebisaitidel on SEO edendamisel oma eripärad. Pakume spetsialiseeritud strateegiaid, sealhulgas tootelehtede, kategooriate optimeerimine, kasutajakogemuse parandamine ja unikaalse, müügile suunatud sisu loomine, mis suurendab konversiooni ja tugevdab positsioone otsingumootorites.

Kohalik SEO (lokaliseeritud SEO)

Kohalik SEO teenus on suunatud ettevõtte edendamisele kindlas geograafilises asukohas. Aitame optimeerida teie kohalolekut kohalikes otsingupäringutes, parandada nähtavust Google My Businessis, Yandex Kaartides ja muudes kohalikes otsinguteenustes. See hõlmab tööd arvustuste, kohalike märksõnade ja kohalike tsitaatide parandamiseks.

Mobiilse SEO parimad tavad

Mobiilse interneti ajastul on veebisaidi optimeerimine mobiilseadmetele SEO lahutamatu osa. Pakume teenuseid teie veebisaidi kohandamiseks mobiilikasutajatele, sealhulgas mobiilse navigatsiooni parandamine, laadimiskiiruse optimeerimine ja sisu vormindamine mobiiliekraanidele paremaks kuvamiseks.

YouTube SEO (video SEO)

Video sisu mängib tänapäeva internetiturunduses olulist rolli. Pakume teenuseid teie videote optimeerimiseks paremaks järjestamiseks YouTube’is ja teistel videoplatvormidel. See hõlmab tööd võtmesõnade, kirjelduste, siltidega ja publiku kaasatuse parandamist.

Sotsiaalmeedia SEO strateegiad

SEO ja sotsiaalmeedia integratsioon võib oluliselt parandada teie brändi nähtavust internetis. Aitame välja töötada sotsiaalmeedia strateegiaid, mis arvestavad SEO trendidega ja aitavad suurendada teie veebisaidile suunatud liiklust sotsiaalmeediast.

Rahvusvaheline SEO

Ettevõtetele, kes soovivad meelitada kliente erinevatest riikidest, on rahvusvaheline SEO võtmetähtsusega. Töötame teie veebisaidi optimeerimisel erinevatele piirkondadele ja keeltele, sealhulgas hreflang metatagide seadistamine, lokaliseeritud sisu loomine ja võtmesõnade strateegiate kohandamine erinevatele keeleturgudele. Meie eesmärk on tagada teie veebisaidi kõrge nähtavus rahvusvahelises otsingus.

SEO konsultatsioonid ja koolitus

Pakume konsultatsiooniteenuseid ja koolitusi ettevõtetele, kes soovivad tõsta oma töötajate SEO-pädevust. See hõlmab individuaalseid ja grupikoolitusi, veebiseminare ja töötubasid kõigis SEO aspektides, alates põhiprintsiipidest kuni arenenud tehnikate ja strateegiateni.

Konkurentide analüüs SEO-s

Teie konkurentide SEO-strateegiate mõistmine võimaldab avastada uusi võimalusi teie äri jaoks. Viime läbi põhjaliku analüüsi teie konkurentide SEO-tegevustest, hindame nende tugevusi ja nõrkusi, mis aitab välja töötada efektiivse strateegia teie veebisaidi online-kohalolu parandamiseks.

Sisuturundus ja SEO

Sisu mängib SEO-s keskset rolli. Aitame luua ja edendada kvaliteetset sisu, mis meelitab ligi sihtgruppi ja parandab teie veebisaidi nähtavust otsingumootorites. See hõlmab sisustrateegia väljatöötamist, informatiivsete ja unikaalsete tekstide, infograafikute, blogipostituste ja muu sisu loomist, mis köidab tähelepanu ja aitab orgaanilise liikluse kasvule kaasa.

SEO aruanded ja analüüs

Tulemuste jälgimine ja analüüs on iga SEO-strateegia lahutamatu osa. Pakume regulaarseid aruandeid ja analüüse, mis näitavad teie veebisaidi edu otsingumootori optimeerimisel. Need aruanded hõlmavad liiklusanalüüsi, võtmesõnade positsioone, tagasilinkide efektiivsust ja muid olulisi näitajaid.

SEO ja tasuliste reklaamikanalite integreerimine

SEO integreerimine tasuliste reklaamikanalitega, nagu Google Ads, võib tugevdada teie online-strateegiat. Aitame luua kooskõlastatud kampaaniaid, mis optimeerivad nii orgaanilist kui ka tasulist liiklust, suurendades teie online-turunduse üldist efektiivsust.

SEO tugi ja konsultatsioonid

Pakume pidevat tuge ja konsultatsioone kõigi SEO-ga seotud küsimuste osas. Meie meeskond on alati valmis aitama igapäevastes ülesannetes, strateegia uuendamises vastavalt otsingumootorite algoritmide muutustele või uutele internetiturunduse trendidele.

Miks valida meid ja kuidas me töötame?

Valides meie seo teenuse, saate mitte ainult SEO-teenuseid, vaid ka kompleksse lähenemise oma online-kohalolu parandamisele. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes pidevalt täiendavad oma teadmisi ja jälgivad otsingumootorite algoritmide muutusi. Tagame läbipaistvuse igas tööetapis, pakkudes üksikasjalikke aruandeid teie veebisaidi edendamise ja saavutatud tulemuste kohta.

Näiteks ühele meie kliendile – suurele elektroonikatoodete e-poele – õnnestus meil kuue kuu jooksul suurendada orgaanilist liiklust 120% tänu oskuslikule veebisaidi optimeerimisele ja sisuturunduse strateegiale.

Kuidas me töötame?

Tööprotsess meiega hõlmab mitmeid võtmeetappe:

  1. Esmane kohtumine ja eesmärkide määramine. Selles etapis mõistame teie äri ja teie eesmärke, et pakkuda kõige tõhusamat lahendust.
  2. Veebisaidi audit ja strateegia väljatöötamine. Auditi järel koostame teie vajadustele kohandatud SEO-strateegia.
  3. Strateegia rakendamine. Alustame tööd teie veebisaidi parandamisega, sealhulgas tehnilised täiustused, sisu optimeerimine ja linkide profiili loomine.
  4. Jälgimine ja kohandamine. SEO on dünaamiline protsess. Jälgime pidevalt tulemusi ja vajadusel korrigeerime strateegiat.
Seo teenus

Kuidas iseseisvalt ja tasuta kontrollida oma veebilehe SEO näitajad

SEO (otsingumootori optimeerimine) on digitaalse turunduse oluline komponent. Õnneks on mitmeid tasuta tööriistu, mis aitavad teil hinnata oma veebilehe SEO seisukorda ja kiirust. Siin on mõned parimad vahendid selleks:

  1. Google Analytics: Üksikasjalik analüüs teie veebilehe liiklusest ja kasutajakäitumisest. Google Analytics

  2. Google Search Console: Tööriist teie veebilehe jõudluse jälgimiseks Google’i otsingutulemustes. Google Search Console

  3. GTmetrix: Veebilehe laadimiskiiruse ja jõudluse analüüs. GTmetrix

  4. Google PageSpeed Insights: Veebilehe kiiruse hindamine ja parandussoovitused. Google PageSpeed Insights

  5. MozBar: Brauserilaiendus kiireks SEO analüüsiks, sh domeeni ja lehe autoriteet. MozBar

  6. Ubersuggest: Märksõnaideed, SEO skoored ja sisu ideed. Ubersuggest

Kas soovite parandada oma veebisaidi nähtavust otsingumootorites ja suurendada müüki? Võtke meiega täna ühendust tasuta konsultatsiooni jaoks. Oleme valmis arutama teie projekti, vastama kõikidele teie küsimustele ja alustama tööd teie online-efektiivsuse tõstmiseks. Teeme koos teie äri veelgi edukamaks!