Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!
Google reklaam: meie digiagentuuri pakutav teenus - aitan jõuada õige sihtrühmani, suurenda nähtavust ja kiirendada sinu ettevõtte kasvu.

Sisukord

Teenuse tutvustus

Kas soovid suurendada oma ettevõtte nähtavust Google’is? Minu pakutav Google reklaami teenus on just see, mida vajad. Google reklaam võimaldab sinu ettevõttel paista silma Google’i otsingutulemustes, YouTube’i videotes, Google Maps’i kaardil ja paljudel teistel Google’i partnerite veebilehtedel. Minu spetsialiseeritud teenusega saad kasutada Google otsingureklaami, mis on suunatud just sinu sihtrühmale, tagades reklaamikampaania maksimaalse efektiivsuse.

Lisaks pakun paindlikke reklaamieelarve võimalusi ja detailset analüüsi reklaami tulemustest, andes sinule täieliku ülevaate ja kontrolli oma kampaania üle. Minu eesmärk on aidata sul jõuda õige sihtrühmani õigel ajal ja kohas, suurendades sinu brändi tuntust ja müüki. Kasutage minu oskusi ja kogemusi, et viia oma ettevõte järgmisele tasemele Google reklaami abil.

Google reklaam

Milline on selle teenuse olemus?

Google otsingureklaami teenus on suunatud sinu ettevõtte nähtavuse tõstmisele Google’is. See teenus kasutab märksõnade analüüsi ja demograafiliste andmete optimeerimist, et jõuda täpselt nende kasutajateni, kes otsivad aktiivselt teie tooteid või teenuseid. Reklaamid kuvatakse Google otsingutulemustes, YouTube’i videotes ja muudes Google’i võrgustikes, tagades laiahaardelise kohaloleku. 

Tänu detailsele Google ADS analüütikale on tagatud tulemuslikkuse jälgimine ja kampaania efektiivsuse pidev täiustamine, et saavutada parimad võimalikud tulemused. Valides selle teenuse, suurendate oluliselt oma brändi tuntust ja müüki, jõudes kiiresti ja tõhusalt õige sihtrühmani.

Paindlik ja efektiivne reklaamteenus ettevõtetele, kes soovivad suurendada oma nähtavust internetis ja jõuda õige sihtrühmani kiiresti ja tõhusalt.

Google ads otsingureklaami teenus

Millised on valikud:

Google otsingureklaami teenusena pakun ettevõtetele laia valikut võimalusi, et jõuda nende sihtrühmani ja saavutada konkreetseid ärilisi eesmärke. Siin on mõned peamised valikud, mida ma pakun:

 1. Otsingureklaam: Kuvage reklaame Google’i otsingutulemustes, suunates need kasutajatele, kes otsivad aktiivselt teie tooteid või teenuseid. See on effektiivne viis jõuda inimesteni, kes on juba huvitatud sellest, mida pakute.

 2. Display Reklaam: Laiaulatusliku nähtavuse saavutamiseks loon bännerreklaame, mis kuvatakse Google’i Display võrgustiku partnerite veebilehtedel. See aitab suurendada bränditeadlikkust ja ulatust.

 3. Video Reklaam: Videoreklaamid YouTube’is ja teistes videoteenustes on suurepärane võimalus luua emotsionaalne side sihtrühmaga. Pakun videoreklaamide loomist ja haldamist, et suurendada teie ettevõtte nähtavust ja mõju.

 4. Rakendusesisene Reklaam: Töötan välja strateegiad, et reklaamida sinu tooteid või teenuseid mobiilirakendustes, jõudes sellega sihtrühmani, kes kasutab konkreetseid rakendusi.

 5. Lokaalne Reklaam: Kui sinu eesmärk on meelitada külastajaid oma füüsilisse asukohta, loon lokaalseid reklaame, mis kuvatakse inimestele teie ettevõtte geograafilises läheduses.

Iga ettevõtte vajadused on unikaalsed, seega kohandan teenuseid, et pakkuda just sinu ettevõttele sobivat lahendust. Minu eesmärk on aidata sul saavutada digitaalses maailmas edu, kasutades selleks Google otsingureklaami võimsat ja paindlikku platvormi.

Otsingureklaami teenus

Miks eelistada just seda reklaamiteenust?

Google otsingureklaami teenusena pakun teile võimalust jõuda laia sihtrühmani, kasutades Google’i ulatuslikku kasutajabaasi. Teenuse eelised on järgmised:

 1. Suur ulatus ja nähtavus: Google’i igapäevaselt kasutavad miljardid inimesed üle maailma, mis annab teie ettevõttele võimaluse suurendada nähtavust ja jõuda rohkemate potentsiaalsete klientideni.

 2. Täpne sihtimine: Pakun teenust, mis võimaldab sihtida reklaame väga täpselt, kasutades selleks sobivaid märksõnu, demograafilisi andmeid ja geograafilisi asukohti. See tagab, et sinu reklaamid jõuavad täpselt nende inimesteni, kes on teie toodetest või teenustest huvitatud.

 3. Mõõdetavus ja analüütika: Teenus hõlmab põhjalikku analüütikat, mis aitab mõõta reklaamikampaania edukust ja annab ülevaate reklaamide toimivusest, võimaldades optimeerida kampaaniat.

 4. Paindlikkus ja kontroll: Teenuse abil saad täieliku kontrolli oma reklaamikampaania üle, sealhulgas eelarve määramise, reklaamiformaatide valiku ja kampaania muutmise.

 5. Müügi ja kasumi suurendamine: Google otsingureklaam on effektiivne viis suurendada sinu ettevõtte müüki ja kasumit, meelitades ligi rohkem veebilehe külastajaid ja suurendades toodete või teenuste müüki.

Minu pakutav Google otsingureklaami teenus aitab sinul saavutada just neid eesmärke, pakkudes personaalset ja sihitud lähenemist teie digiturundusvajadustele.

Google reklaam

Kelle jaoks on see reklaamilahendus hädavajalik?

Google reklaam on eriti kasulik järgmistele klientidele:

 1. Väikeettevõtted ja kohalikud ettevõtted: Google Ads aitab väikeettevõtetel ja kohalikel ettevõtetel suurendada oma nähtavust ja jõuda kohaliku sihtrühmani, et meelitada ligi rohkem külastajaid ja kliente.

 2. E-poe omanikud: E-poe omanikud saavad kasutada Google reklaami, et suurendada oma toodete nähtavust ja müüki, jõudes õige sihtrühmani õigel ajal.

 3. B2B ettevõtted: Google reklaam on sobilik ka B2B ettevõtetele, kes soovivad jõuda teiste ettevõteteni ja suurendada oma teenuste või toodete müüki.

 4. Rahvusvahelised ettevõtted: Google reklaam pakub võimalust suunata reklaame erinevatele geograafilistele piirkondadele ja keeltele, mis on kasulik rahvusvaheliselt tegutsevatele ettevõtetele.

 5. Uute toodete või teenuste turuletoojad: Ettevõtted, kes soovivad tutvustada uusi tooteid või teenuseid, saavad kasutada Google reklaami, et suurendada teadlikkust ja meelitada ligi uusi kliente.

otsingureklaam Tallinn

Kuidas see lahendus kliendi probleemi lahendab?

Pakun Google reklaami teenust, mis on suunatud sinu ettevõtte konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele. Siin on, kuidas minu teenus lahendab teie ettevõtte peamised probleemid:

 1. Nähtavuse suurendamine: Digitaalses maailmas on konkurents tihe. Minu pakutav Google reklaami teenus aitab sinu ettevõttel paista silma, suurendades nähtavust ja jõudes laiema sihtrühmani.

 2. Täpne sihtrühmani jõudmine: Reklaamide sihtimine on kriitiline. Kasutades märksõnu ja demograafilisi andmeid, tagan, et sinu reklaamid jõuavad täpselt nende inimesteni, kes on huvitatud teie toodetest või teenustest.

 3. Müügi suurendamine: Google reklaam aitab kaasa teie müügi ja kasumi kasvule, meelitades ligi rohkem külastajaid sinu veebilehele ja suurendades toodete või teenuste müüki.

 4. Reklaamikampaania mõõtmine ja analüüs: Pakun täpset analüütikat ja mõõdetavust, mis aitab sinul saada ülevaadet oma reklaamikampaania edukusest ja teha informeeritud otsuseid meie abiga.

 5. Paindlikkus ja kontroll: Minu teenus annab sinule võimaluse täielikult kontrollida oma reklaamikampaaniat, alates eelarvest kuni reklaamiformaatide ja -asukohtadeni.

Kokkuvõttes lahendab Google reklaam klientide vajadusi ja probleeme, pakkudes neile võimalust suurendada oma nähtavust, jõuda õige sihtrühmani, suurendada müüki, saada täpset tagasisidet reklaamikampaania tulemuste kohta ja olla täielikult kontrolli all oma reklaamikampaania üle.

Meie kogemus Google’i otsingureklaamidega võimaldab meil luua reklaame, mis jõuavad sinu sihtrühmani just siis, kui nad otsivad teie pakutavaid tooteid või teenuseid. See suurendab oluliselt teie reklaamikampaania efektiivsust, tagades, et teie reklaamid jõuavad õigete inimesteni õigel ajal.

Lisaks pakun paindlikkust reklaamieelarve haldamisel, aidates sinul seada eesmärke vastavalt sinu ärivajadustele. Minu põhjalik analüüs ja jälgimine tagavad, et iga reklaamikampaania genereerib maksimaalse arvu klikke ja konversioone, aidates sinul saavutada parimaid võimalikke tulemusi.

 1. Google reklaam
 2. Google Displa reklaam
 3. Google shopping reklaam
 4. Youtube videoreklaam
 5. Retargeting ehk reklaami sihtimine
 6. Google Ads konto haldus ja optimeerimine
 7. Reklaamide mõõtmine ja konversioonide jälgimine
Google reklaam

Ära oota, võta meiega ühendust juba täna ja alusta oma ettevõtte kasvatamist Google Ads abil!