Sotsiaalmeedia halduse hind ja paketid:

Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!

Stardipakett

Sotsiaalmeedia haldus
600 Kuus
 • Sihtgrupp:
  Väikeettevõtted ja alustavad brändid, kes soovivad luua professionaalset kohalolekut sotsiaalmeedias.
 • Minimaalne periood:
  3 kuud
 • Soovituslik kestvus:
  6 kuud

Kasvupakett

Sotsiaalmeedia haldus
980 Kuus
 • Sihtgrupp:
  Kasvavad ettevõtted ja brändid, kes soovivad laiendada oma haaret ja suurendada kaasatust.
 • Minimaalne periood:
  6 kuud
 • Soovituslik kestvus:
  12 kuud

Premium

Sotsiaalmeedia haldus
1300 Kuus
 • Sihtgrupp:
  Suured ettevõtted ja brändid, kes soovivad täielikult ära kasutada sotsiaalmeedia ja Meta reklaamiplatvormide võimalusi maksimaalseks kasvuks ja nähtavuseks.
 • Minimaalne periood:
  12 kuud
 • Soovituslik kestvus:
  12+ kuud

Sotsiaalmeedia halduse paketide sisu:

Stardipakett

Lisainfo paketi kohta:

Sotsiaalmeedia konto seadistamine: Lähtume teie ettevõtte eripäradest ja eesmärkidest, et luua või optimeerida olemasolevat profiili, tagades, et see kajastab teie brändi väärtusi ja visuaalset identiteeti.

Postituste loomine ja ajastamine: Koostame nädalas kuni 2 postitust, et hoida teie publikut kaasatuna ja teavitatuna.

Kujundus (pilt, graafika, kohandamine): Pakume lihtsaid, ent silmapaistvaid kujunduslahendusi, mis aitavad teie postitustel sotsiaalmeedias eristuda.

Sihtgrupi analüüs ja sihtimise strateegiad: Aitame määratleda teie sihtrühma ja kohandame sisu vastavalt nende eelistustele ja vajadustele.

Jooksev konto haldamine: Tagame, et teie konto oleks alati ajakohane, vastates kommentaaridele ja suheldes jälgijatega.

Monitooring ja optimeerimine: Annab igakuise ülevaate teie sotsiaalmeedia tegevuse tulemuslikkusest, aidates teha teadlikke otsuseid edasiseks strateegiaks.

Personaalsed konsultatsioonid: Pakume e-posti teel tuge ja nõuandeid kõikides sotsiaalmeedia turunduse aspektides.

Ühtlase konto stiili ja värvitoonide valimine: Loome teie sotsiaalmeedia profiilidele ühtse visuaalse stiili, et suurendada brändi äratuntavust.

Brändi maine jälgimine: Jälgime, mida internetis teie brändi kohta räägitakse, aidates proaktiivselt hallata teie mainet.

Kasvupakett

Lisainfo paketi kohta:

Lisaks Stardipaketi teenustele:

Postituste loomine ja ajastamine: Suurendame postituste sagedust kuni 3-ni nädalas, lisades ka story’sid ja kvaliteetset graafikat.

SEO optimeeritud artiklid: Kirjutame kuni 2 SEO-sõbralikku artiklit nädalas, mis aitavad parandada teie veebilehe nähtavust otsingumootorites.

Facebook Meta kampaaniad: Korraldame kuni 2 sihitud reklaamikampaaniat kuus, et suurendada teie brändi nähtavust ja kaasatust.

GA4 seadistus: Seadistame Google Analytics 4, et saaksite täpsemat teavet oma veebilehe külastajate ja nende käitumise kohta.

Facebook Pixel seadistus: Rakendame Facebook Pixeli, mis on oluline tööriist reklaamitulemuste jälgimiseks ja sihtimise täpsustamiseks.

Influencer turunduse strateegia: Planeerime koostööd ühe influenceriga iga kolme kuu tagant, et suurendada brändi tuntust ja usaldusväärsust.

Sotsiaalmeedia reklaamide kreatiivide A/B testimine: Testime erinevaid reklaamikujundusi ja sõnumeid, et leida kõige tõhusamad variandid.

Retargeting-strateegiad: Rakendame strateegiaid, mis aitavad teie veebilehe külastajaid uuesti kaasata ja suurendada konversioonimäärasid.

Premium

Lisainfo paketi kohta:

Lisaks Kasvupaketi teenustele:

Postituste loomine ja ajastamine: Intensiivistame teie sotsiaalmeedia tegevust, luues nädalas kuni 5 postitust, sealhulgas story’d ja kõrgkvaliteetset graafikat.

SEO optimeeritud artiklid: Pakume kuni 5 hästi optimeeritud artiklit kuus, kaasa arvatud maandumislehtede sisu optimeerimine, et suurendada orgaanilist liiklust ja parandada lehe positsiooni otsingumootorites.

Konversioonide seadistamine maandumislehele: Aitame seadistada ja jälgida konversioonieesmärke, optimeerides maandumislehti maksimaalse tulemuslikkuse saavutamiseks.

Facebook Meta kampaaniad: Korraldame kuni 4 reklaamikampaaniat kuus, kasutades A/B testimist, et maksimeerida reklaamide efektiivsust.

Kriisikommunikatsiooni plaan: Arendame välja strateegiad ja plaanid, et reageerida võimalikele kriisiolukordadele, aidates säilitada positiivset brändi imagot.

Valmis kasvatama oma brändi sotsiaalmeedias ja saavutama märkimisväärseid tulemusi? Vali meie pakettidest see, mis vastab kõige paremini sinu ettevõtte vajadustele ja eesmärkidele.