# SEO AUDIT
SEO Audit: täielik teenus sinu veebilehe tehniliseks analüüsiks, lehekülje kiiruse optimeerimiseks ja otsingumootorite nähtavuse suurendamiseks.
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!
Sisukord

Tutuvustus

Digitaalse turunduse maailmas on edu võti sügav mõistmine sellest, kuidas teie veebisaiti otsingumootorite ja kasutajate poolt tajutakse. SEO audit ei ole lihtsalt analüüs, see on strateegiline vahend, mis avab uued võimalused teie äri kasvuks internetis. Meie eesmärk ei ole ainult tuvastada teie veebisaidi nõrgad küljed, vaid pakkuda tõhusaid lahendusi nende kõrvaldamiseks, tagades sellega parema nähtavuse ja sihtrühma kaasamise. Oleme uhked iga kliendi individuaalse lähenemise üle ning meil on sügav mõistmine otsingumootorite mehhanismidest ja kasutajakäitumisest.

Mida antud teenus endast kujutab?

SEO audit on teie veebisaidi kõigi aspektide, sealhulgas tehniliste parameetrite, sisu, struktuuri, sise- ja välimise optimeerimise põhjalik analüüs.

Auditi käigus vaatleme:

 • Tehnilised aspektid: kontrollime, kuidas otsingumootorid teie saiti indekseerivad, analüüsime pealkirju, meta-silte, URLi struktuuri, XML-saidikaarti ja robots.txt faili.

  Näide: Ühel meie kliendil avastasime, et robots.txt faili vale seadistuse tõttu oli suur osa saidist indekseerimisest välistatud, mis mõjutas negatiivselt selle nähtavust.

 • Sisu: hindame sisu kvaliteeti ja ainulaadsust, selle vastavust sihtturu päringutele, võtmesõnade küllastust ja jaotumist lehtedel.

  Näide: Internetipoe sisuanalüüs näitas, et enamik tekste ei olnud piisavalt informatiivsed ega sisaldanud olulisi päringusõnu, mis vähendas nende asjakohasust ja nähtavust otsingus.

 • Kasutajakogemus (UX): uurime saidi navigeerimise mugavust, lehtede laadimiskiirust, mobiilseadmete kohandamist ja üldist kasutaja interaktsiooni veebisaidiga.

  Näide: Kliiniku veebisaidi puhul leidsime, et keeruline menüüstruktuur raskendas kasutajal olulise teabe leidmist, mis suurendas hülgamismäära.

 • Tagasilinkide analüüs: hindame tagasilinkide kvaliteeti ja allikaid, tuvastame kahjulikud lingid.

  Näide: Konkurendi tagasilinkide profiili analüüsimine näitas, et enamik tema linke tulid madala kvaliteediga allikatest, mis tekitas riske tema SEO positsioonidele.

 • Konkurentide analüüs: uurime teie konkurentide SEO-strateegiaid, et tuvastada nende tugevad ja nõrgad küljed.

Seo audit

Miks on see teenus sinu ärile oluline?

SEO audit on oluline teie veebisaidi optimeerimisel. See aitab tuvastada ja parandada tehnilisi vigu, mis võivad takistada korrektset indekseerimist ja järjestamist otsingumootorites. Sisu auditeerimine tuvastab puudujääke informatiivsuses ja asjakohasuses, võimaldades parandada saidi sisu kvaliteeti ja atraktiivsust sihtrühma jaoks. Kasutajakogemuse analüüs aitab parandada saidi külastajate interaktsiooni, suurendades nende viibimisaega ja vähendades hülgamismäära. Tagasilinkide uuring on vajalik efektiivse lingiehitusstrateegia loomiseks ja halbade linkidega seotud riskide vältimiseks.

Kuidas me viime läbi kodulehe auditit?

 1. Eelanalüüs: Teie äriliste eesmärkide ja ülesannete mõistmine, mida audit peaks lahendama.
 2. Tehniline audit: Teie saidi indekseerimise kontrollimine, selle tehnilise struktuuri analüüsimine ja SEO-d mõjutavate probleemide tuvastamine.
 3. Sisu audit: Teie sisu põhjalik analüüs selle kvaliteedi, ainulaadsuse, sihtturu päringutele vastavuse ja SEO optimeerimise osas.
 4. UX-analüüs: Saidi kasutamise mugavuse, navigatsiooni ja kujunduse uurimine kasutajakogemuse vaatepunktist.
 5. Tagasilinkide analüüs: Tagasilinkide kvaliteedi ja allikate hindamine, kahjulike linkide tuvastamine.
 6. Konkurentide analüüs: Teie konkurentide SEO-strateegiate uurimine nende tugevuste ja nõrkuste tuvastamiseks.
 7. Aruande koostamine: Põhjaliku aruande koostamine koos soovituste ja tegevuskavaga teie saidi SEO parandamiseks.
SEO audit teenus

Kuidas iseseisvalt ja tasuta kontrollida oma veebilehe SEO näitajad

SEO (otsingumootori optimeerimine) on digitaalse turunduse oluline komponent. Õnneks on mitmeid tasuta tööriistu, mis aitavad teil hinnata oma veebilehe SEO seisukorda ja kiirust. Siin on mõned parimad vahendid selleks:

 1. Google Analytics: Üksikasjalik analüüs teie veebilehe liiklusest ja kasutajakäitumisest. Google Analytics

 2. Google Search Console: Tööriist teie veebilehe jõudluse jälgimiseks Google’i otsingutulemustes. Google Search Console

 3. GTmetrix: Veebilehe laadimiskiiruse ja jõudluse analüüs. GTmetrix

 4. Google PageSpeed Insights: Veebilehe kiiruse hindamine ja parandussoovitused. Google PageSpeed Insights

 5. MozBar: Brauserilaiendus kiireks SEO analüüsiks, sh domeeni ja lehe autoriteet. MozBar

 6. Ubersuggest: Märksõnaideed, SEO skoored ja sisu ideed. Ubersuggest

Meie SEO audit on teie võimalus viia oma veebisait uuele tasemele, parandada selle positsioone otsingutulemustes ja meelitada ligi rohkem sihtgruppi. Meie eesmärk ei ole ainult tuvastada praegused probleemid, vaid pakkuda pikaajalisi lahendusi teie veebikohaloleku jätkusuutlikuks kasvuks.