Tehniline SEO: professionaalne teenus veebilehe täiustamiseks ja otsingumootorite efektiivsuse suurendamiseks
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!
Sisukord

Tutuvustus

Tere tulemast maailma, kus teie veebikohaloleku kvaliteet võib määrata teie äri saatuse. Me ei optimeeri lihtsalt veebisaite, me transformeerime neid, muutes need nähtavamaks, kiiremaks ja tõhusamaks. Tehniline SEO on nii kunst kui ka teadus, mis võimaldab avada teie veebisaidi täispotentsiaali internetis. Me pöörame tähelepanu igale detailile – alates koodist kuni saidi struktuurini –, et teie sait ei oleks mitte ainult hästi indekseeritud otsingumootorites, vaid pakuks ka kvaliteetset kasutajakogemust. See on teie võti publiku kasvuks, müügi suurendamiseks ja teie kaubamärgi positsiooni tugevdamiseks digitaalses maailmas.

Mis on tehniline SEO? Definitsioon ja põhikomponendid

Tehniline SEO on teie veebisaidi tehniliste aspektide optimeerimine, mis mõjutavad selle indekseerimist ja järjestamist otsingumootorites. Tehnilise SEO põhikomponendid hõlmavad järgmist:

 • Saidi laadimiskiiruse analüüs ja optimeerimine: Infoajastul on lehe laadimiskiirus kriitilise tähtsusega. Me viime läbi põhjaliku saidi jõudlusanalüüsi, optimeerime pilte, minimeerime CSS-i ja JavaScripti koodi ning parandame serveri vastuskiirust. See parandab mitte ainult saidi tajumist külastajate poolt, vaid aitab ka saavutada kõrgemaid positsioone otsingumootorites.

  Näide: E-kaubanduse saidi laadimisaja vähendamine 6 sekundilt 2 sekundile suurendas konversioonimäära 30% võrra.

 • Mobiilne optimeerimine: Maailmas, kus enamik kasutajaid otsib teavet mobiilseadmete kaudu, on teie saidi mobiilseadmetele optimeerimine mitte ainult oluline, vaid hädavajalik. Me testime ja optimeerime teie saiti, tagades selle veatu kuvamise ja toimimise kõigis seadmetes.

  Näide: Turismiettevõtte saidi mobiilseadmetele optimeerimise järel suurenes mobiilne liiklus 50% ja mobiilsete seadmete kaudu tehtud broneeringud kasvasid 35%.

 • Saidi struktuuri ja navigatsiooni optimeerimine: Saidi struktuuril on oluline tähtsus nii otsingumootorite kui ka kasutajate jaoks. Me analüüsime ja optimeerime teie saidi struktuuri, et parandada selle indekseerimist ja kasutajate navigeerimismugavust. Selge ja loogiline saidi struktuur aitab otsingumootoritel paremini mõista teie saidi sisu ja suurendab külastajate rahulolu.

  Näide: Haridusasutuse saidi struktuuri ümberkorraldamine parandas selle indekseerimist 40% võrra ja suurendas kasutajate saidil veedetud aega.

 • Turvalisus ja andmekaitse: Küberrünnakute ajastul on teie saidi turvalisus esmatähtis mitte ainult teie enda, vaid ka teie klientide jaoks. Me rakendame lahendusi teie saidi kaitsmiseks häkkimise, viiruste ja andmeleketе eest, mis suurendab klientide usaldust ja mõjutab positiivselt teie saidi positsioone otsingumootorites.

  Näide: SSL-sertifikaatide paigaldamine ja tugevdatud turvameetmete rakendamine õigusfirma veebisaidil mitte ainult ei tugevdanud selle positsioone otsingumootorites, vaid suurendas ka veebikonsultatsioonide arvu.

Tehnilise seo teenus

Miks on tehniline SEO sinu ärile vajalik?

Digitaalses maailmas, kus iga teie konkurent püüab saavutada juhtivaid positsioone otsingutulemustes, muutub tehniline SEO mitte lihtsalt oluliseks, vaid hädavajalikuks osaks teie üldisest internetistrateegiast. Tehniline SEO aitab parandada mitte ainult teie saidi nähtavust otsingumootorites, vaid ka üldist muljet, mida see jätab külastajatele. See tähendab mitte ainult suuremat liiklust, vaid ka kõrgemat konversioonimäära, klientide lojaalsust ja teie kaubamärgi tugevdamist.

 • Paremad nähtavus ja järjestamine: Tehniliselt optimeeritud sait indekseeritakse ja järjestatakse otsingumootorites kergemini, mis viib kõrgematele positsioonidele otsingutulemustes.
 • Suurem konversioonimäär ja klientide säilitamine: Optimeeritud sait meelitab ja hoiab kinni sihtgruppi, mis suurendab müüki ja parandab üldist kaubamärgi kuvandit.
 • Pikaajaline kasvuperspektiiv: Tehniline SEO loob tugeva aluse edasistele turundusalgatustele ja kohandub muutustega digitaalses maailmas.

Meie ainulaadne lähenemine tehnilisele SEO-le: analüüsist teostuseni

Meie läheneme tehnilisele SEO-le mitte kui ühekordsele teenusele, vaid kui strateegilisele protsessile, mis on suunatud teie veebisaidi pikaajalisele arengule.

 1. Eelanalüüs ja strateegia väljatöötamine: Meie protsess algab teie saidi põhjaliku analüüsiga. Uurime praegust jõudlust, laadimiskiirust, struktuuri ning turvalisust ja mobiilset optimeerimist. See etapp võimaldab meil mõista, millised saidi valdkonnad vajavad parandamist ja millised lahendused oleksid kõige tõhusamad.

 2. Põhjalik diagnostika ja probleemide kõrvaldamine: Meie spetsialistide meeskond analüüsib üksikasjalikult teie saidi iga aspekti, alates koodist kuni sisuni, ja teeb kõik vajalikud parandused optimaalse jõudluse saavutamiseks.

 3. Saidi struktuuri ja navigatsiooni optimeerimine: Me vaatame üle teie saidi struktuuri, et tagada intuitiivne navigatsioon ja parem indekseerimine otsingumootorite poolt. See parandab mitte ainult kasutajakogemust, vaid aitab ka otsingumootoritel teie saiti tõhusamalt skaneerida ja indekseerida.

 4. Turvalisuse ja andmekaitse parandamine: Küberrünnakute ajastul keskendume teie saidi turvalisuse tugevdamisele. Töö hõlmab SSL-sertifikaatide paigaldamist, häkkimise vastaste kaitsemeetmete rakendamist ja andmeleketе ennetamist.

 5. Pidev jälgimine ja optimeerimine: Tehniline SEO on pidev protsess. Regulaarselt jälgime ja analüüsime teie saidi jõudlust, et kiiresti reageerida otsingumootorite algoritmide muutustele ja veebidisaini trendidele.

tehniline seo

Tehnilise SEO eelised sinu ärile: mitte ainult otsingumootorite optimeerimine, vaid väärtuse loomine

Tehniline SEO ei paranda mitte ainult teie saidi nähtavust otsingumootorites, vaid loob ka tugeva aluse selle pikaajaliseks kasvuks internetis. Teie investeeringud tehnilisse SEO-sse tagavad:

 • Parema nähtavuse ja järjestamise: Teie saidi tehniliste aspektide optimeerimine parandab selle positsioone otsingumootorite tulemustes.
 • Suurema konversioonimäära ja klientide lojaalsuse: Optimeeritud sait meelitab ligi ja hoiab kinni sihtgruppi, suurendades müüki ja tugevdades üldist brändi kuvandit.
 • Pikaajalise kasvuperspektiivi: Tehniline SEO loob tugeva aluse edasistele turundusalgatustele ja kohaneb digitaalse maailma muutustega.

Meie teenus: analüüsist täideviimiseni

Meie lähenemine tehnilisele SEO-le ei ole ühekordne teenus, vaid strateegiline protsess, mille eesmärk on teie veebisaidi pikaajaline areng.

 1. Eelanalüüs ja strateegia väljatöötamine: Meie protsess algab teie saidi põhjaliku analüüsiga. Hindame praegust jõudlust, laadimiskiirust, struktuuri, turvalisust ja mobiilset optimeerimist. See etapp võimaldab meil mõista, millised saidi valdkonnad vajavad täiustamist ja millised lahendused oleksid kõige tõhusamad.

 2. Põhjalik diagnostika ja probleemide kõrvaldamine: Meie spetsialistide meeskond viib läbi teie saidi igakülgse analüüsi, alates koodist kuni sisuni, tehes vajalikke parandusi optimaalse jõudluse saavutamiseks.

 3. Saidi struktuuri ja navigatsiooni optimeerimine: Me kujundame ümber teie saidi struktuuri, et tagada intuitiivne navigeerimine ja parem indekseerimine otsingumootorite poolt.

 4. Turvalisuse ja andmekaitse tugevdamine: Digitaalse turvalisuse ajastul keskendume teie saidi kaitse tugevdamisele. Töö hõlmab SSL-sertifikaatide paigaldamist, küberohtude vastaste kaitsemeetmete rakendamist ja andmeleketе ennetamist.

 5. Pidev monitooring ja optimeerimine: Tehniline SEO on jätkuv protsess. Regulaarselt jälgime teie saidi jõudlust ja teeme vajalikke kohandusi, et kohaneda otsingumootorite algoritmide ja veebidisaini trendide muutustega.

Tehnilise seo teenuse tellimine

Kuidas iseseisvalt ja tasuta kontrollida oma veebilehe SEO näitajad

SEO (otsingumootori optimeerimine) on digitaalse turunduse oluline komponent. Õnneks on mitmeid tasuta tööriistu, mis aitavad teil hinnata oma veebilehe SEO seisukorda ja kiirust. Siin on mõned parimad vahendid selleks:

 1. Google Analytics: Üksikasjalik analüüs teie veebilehe liiklusest ja kasutajakäitumisest. Google Analytics

 2. Google Search Console: Tööriist teie veebilehe jõudluse jälgimiseks Google’i otsingutulemustes. Google Search Console

 3. GTmetrix: Veebilehe laadimiskiiruse ja jõudluse analüüs. GTmetrix

 4. Google PageSpeed Insights: Veebilehe kiiruse hindamine ja parandussoovitused. Google PageSpeed Insights

 5. MozBar: Brauserilaiendus kiireks SEO analüüsiks, sh domeeni ja lehe autoriteet. MozBar

 6. Ubersuggest: Märksõnaideed, SEO skoored ja sisu ideed. Ubersuggest

Meie eesmärk ei ole mitte ainult parandada teie saidi tehnilisi aspekte, vaid tagada selle üldine edu ja areng. Uhkusega pakume oma klientidele mitte ainult kvaliteetseid teenuseid, vaid ka individuaalset lähenemist, arvestades iga äri ainulaadseid omadusi ja vajadusi. Võtke meiega ühendust juba täna, et alustada oma teekonda digitaalse ülevõimu suunas