# GOOGLE BÄNNERREKLAAM
Google Display reklaam avab uksed laiale võrgustikule, kus saate meie abil oma sõnumi viia täpselt õige sihtrühmani, kasutades visuaalselt paeluvaid bännereid ja reklaame, mis ilmuvad Google'i partnerite veebilehtedel üle kogu interneti.
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!

Sisukord

Teenuse tutvustamine

Pakun Display-võrgustiku reklaami teenust, mis on suurepärane viis suurendada sinu ettevõtte nähtavust internetis. Display-võrgustiku reklaamid, tuntud ka kui interneti plakatid, ilmuvad erinevatel veebilehtedel, kui inimesed neid külastavad. Need on justkui bännerid, mis võivad reklaamida erinevaid tooteid või teenuseid – olgu selleks spordijalatsid, ilutooted või muu.

Display-võrgustik ise on ulatuslik reklaampindade kogum internetis, hõlmates miljoneid veebilehti. Pakun teenust, kus teie reklaamid ilmuvad hoolikalt valitud veebilehtedel, mis on osa sellest võrgustikust. See aitab jõuda laiema sihtrühmani ja suurendada sinu brändi tuntust.

Reklaamid Display-võrgustikus on mitmekesistes formaatides – alates bännerreklaamidest kuni video- ja tekstireklaamideni. See mitmekesisus pakub võimalust esitleda sinu sõnumit atraktiivselt ja meeldejäävalt. Samuti saan sihtida reklaame konkreetsetele demograafilistele rühmadele, huvidele ja käitumisele, tagades, et teie reklaam jõuab just õige sihtrühmani.

Minu pakutava Display-võrgustiku reklaami teenuse abil saate tõhusalt suurendada oma ettevõtte nähtavust ja jõuda potentsiaalsete klientideni efektiivsel ja sihipärasel viisil.

Google display reklaam

Teenuse olulisemad jooned ja võimalused:

Pakun Display-võrgustiku reklaami teenust, mis on osa Google Ads platvormist. See teenus annab sinu ettevõttele võimaluse kuvada visuaalseid reklaame Google’i partnerite veebilehtedel. Display-võrgustik koosneb miljonitest veebilehtedest, mobiilirakendustest ja videotest, mis on liitunud Google’i programmiga, pakkudes laiaulatuslikke reklaamikohti.

Teenuse peamised omadused ja võimalused:

 1. Visuaalne mõju: Reklaamid on kujundatud visuaalselt atraktiivselt, kasutades pilte, graafikat või videoid. See aitab tõmmata potentsiaalsete klientide tähelepanu ja edastada teie sõnumit tõhusalt.

 2. Täpne sihtimine: Võimalus sihtida reklaame vastavalt konkreetsetele kriteeriumitele, nagu geograafiline asukoht, demograafiline info, huvialad ja veebikäitumine. See tagab, et sinu reklaam jõuab soovitud sihtrühmani.

 3. Mõõdetavus: Pakun võimalust jälgida reklaamikampaania tulemusi, sh klikkide ja konversioonide arvu. See aitab optimeerida kampaaniaid ja suurendada nende efektiivsust.

 4. Paindlikkus: Reklaamid saab kohandada vastavalt sinu eesmärkidele ja eelarvele, pakkudes erinevaid formaate ja stiile, mis sobivad teie brändi ja turundusstrateegiaga.

 5. Ulatuslik levik: Display-võrgustik võimaldab sinul jõuda miljonite potentsiaalsete klientideni üle kogu maailma, suurendades bränditeadlikkust ja müüki.

Minu pakutav Display-võrgustiku reklaami teenus on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad suurendada oma internetis nähtavust ja jõuda efektiivselt laiema sihtrühmani.

Google display reklaam

Lisainformatsioon:

Google Display reklaam on justkui digitaalne välireklaam, kuid palju targem ja täpsem. Kui tavapärased välireklaamid on suunatud kõigile möödakäijatele, siis display-võrgustiku reklaamid jõuavad just nende inimesteni, keda ettevõte soovib kõnetada. See on justkui võluvõti, mis avab ukse otse õige sihtrühmani.

Üheks huvitavaks ja kasulikuks võimaluseks, mida display-võrgustiku reklaamid pakuvad, on nn. re-marketing. See tähendab, et kui inimene on külastanud ettevõtte veebilehte, kuid ei ole teinud ostu, siis display-võrgustiku reklaamid aitavad ettevõttel seda inimest meelde tuletada ja teda tagasi veebilehele suunata. See on justkui teine võimalus veenda potentsiaalset klienti ostu sooritama.

Lisaks on display-võrgustiku reklaamidel veel üks unikaalne võimalus – video reklaamid. Video reklaamid on suurepärane viis kliendi tähelepanu köitmiseks ja oma sõnumi edastamiseks. Video võib olla lühike ja lööv, kuid samas informatiivne ja veenev.

 

Meie digiagentuur mõistab display-võrgustiku reklaamide võimsust ja pakub spetsialiseeritud teenuseid, et aidata sul neid võimalusi maksimaalselt ära kasutada. Meie kogenud meeskond aitab sul luua ja hallata efektiivseid display reklaame, mis jõuavad täpselt nende inimesteni, keda te soovite sihtida.

Meie teenused hõlmavad kõike alates sihtgrupi analüüsist ja reklaamide kujundamisest kuni re-marketing strateegiate ja videoreklaamide loomiseni. Meie eesmärk on tagada, et sinu reklaamid ei oleks ainult nähtavad, vaid ka effektiivsed, suunates potentsiaalseid kliente sinu veebilehele ja julgustades neid ostu sooritama.

 1. Google reklaam
 2. Google Display reklaam
 3. Google shopping reklaam
 4. Youtube videoreklaam
 5. Retargeting ehk reklaami sihtimine
 6. Google Ads konto haldus ja optimeerimine
 7. Reklaamide mõõtmine ja konversioonide jälgimine
Google display reklaam

Ära oota, võta meiega ühendust juba täna ja alusta oma ettevõtte kasvatamist Google reklaami abil!