Lehe-väline SEO (Off-Page SEO) teenus: tõstame sinu veebilehe autoriteetsust ja nähtavust
Kõik, mida vajad turunduses, on ühes kohas!
Sisukord

Tutuvustus

Lehe-väline SEO (Off-Page SEO) on kriitilise tähtsusega protsess, mis aitab suurendada sinu veebilehe autoriteetsust ja nähtavust internetis. Erinevalt lehe-sisesest SEO-st, mis keskendub veebilehe enda optimeerimisele, hõlmab lehe-väline SEO tegevusi väljaspool sinu veebilehte, et ehitada brändi mainet ja tugevdada online kohalolekut.

Lehe-väline SEO (Off-Page SEO) on meetmete kogum, mis on suunatud sinu veebilehe autoriteetsuse ja usaldusväärsuse suurendamisele otsingumootorite silmis. See hõlmab selliseid tegevusi nagu linkide loomine, sotsiaalmeedia turundus ja brändi maine juhtimine.

Lehe-välise SEO võimalused

Lehe-väline SEO (Off-Page SEO) pakub mitmeid võimalusi:

 • Linkide ehitamine: Kvaliteetsete ja asjakohaste linkide loomine teistelt veebilehtedelt suurendab sinu veebilehe autoriteetsust.
 • Sotsiaalmeedia turundus: Aktiivne kohalolek sotsiaalmeedias aitab suurendada brändi tuntust ja meelitada ligi uusi külastajaid.
 • Maine juhtimine: Positiivsete arvustuste ja tagasiside kogumine aitab parandada sinu brändi usaldusväärsust.
Lehe-väline SEO

Lehe-välise SEO parandamise eelised

 • Suurendada veebilehe autoriteetsust: Tugevad välislingid ja positiivne maine internetis parandavad sinu veebilehe positsiooni otsingutulemustes.
 • Parandada liiklust: Suurem nähtavus ja autoriteetsus meelitavad ligi rohkem külastajaid sinu veebilehele.
 • Tugevdada brändi mainet: Positiivne kuvand internetis aitab luua usaldust potentsiaalsete klientide seas.

Meie tööprotsess ja teenuse eelised

Meie teenus hõlmab:

 • Põhjalikku linkide analüüsi ja loomist: Loome strateegia, et saada kvaliteetseid linke autoriteetsetelt veebilehtedelt.
 • Sotsiaalmeedia strateegiate rakendamist: Aktiveerime ja optimeerime sinu kohalolekut peamistes sotsiaalmeedia kanalites.
 • Maine juhtimist ja tagasiside kogumist: Aitame sul koguda positiivseid arvustusi ja hallata online mainet.

See teenus on oluline, kuna aitab parandada sinu veebilehe positsiooni otsingumootorites, suurendades orgaanilist liiklust ja tõstes brändi usaldusväärsust.

Lehe-väline SEO (Off-Page SEO)

Näited lehe-välise SEO kasutamisest

 1. E-kauplus: Tõstsime lehe autoriteetsust kvaliteetsete backlinkide loomisega, mis suurendas nende toodete nähtavust otsingumootorites.

 2. Kohalik restoran: Kasutasime sotsiaalmeedia turundust, et suurendada kohalikku nähtavust ja meelitada ligi rohkem kliente.

 3. Turismiettevõte: Parandasime nende online mainet positiivsete reisijate arvustuste kogumise kaudu, mis tõi kaasa suurema usaldusväärsuse ja broneeringute arvu.

 4. Tehnoloogia Start-up: Ehitasime tugeva backlinkide profiili, mis suurendas nende nähtavust tehnoloogiasektoris ja tõi kaasa rohkem liiklust.

 5. Isikliku arengu blogi: Lõime strateegia, mis hõlmas külalispostitusi ja partnerlusi teiste autoriteetsete veebilehtedega, mis suurendas blogi jälgijaskonda ja autoriteetsust.

Lehe-väline SEO on võimas tööriist sinu veebilehe edendamiseks. Meie meeskond on siin, et aidata sul luua tugeva lehe-välise SEO strateegia, mis suurendab sinu veebilehe autoriteetsust ja toob kaasa märkimisväärseid tulemusi. Alusta juba täna, et näha oma veebilehe potentsiaali kasvu!

Off-Page SEO

Kuidas iseseisvalt ja tasuta kontrollida oma veebilehe SEO näitajad

SEO (otsingumootori optimeerimine) on digitaalse turunduse oluline komponent. Õnneks on mitmeid tasuta tööriistu, mis aitavad teil hinnata oma veebilehe SEO seisukorda ja kiirust. Siin on mõned parimad vahendid selleks:

 1. Google Analytics: Üksikasjalik analüüs teie veebilehe liiklusest ja kasutajakäitumisest. Google Analytics

 2. Google Search Console: Tööriist teie veebilehe jõudluse jälgimiseks Google’i otsingutulemustes. Google Search Console

 3. GTmetrix: Veebilehe laadimiskiiruse ja jõudluse analüüs. GTmetrix

 4. Google PageSpeed Insights: Veebilehe kiiruse hindamine ja parandussoovitused. Google PageSpeed Insights

 5. MozBar: Brauserilaiendus kiireks SEO analüüsiks, sh domeeni ja lehe autoriteet. MozBar

 6. Ubersuggest: Märksõnaideed, SEO skoored ja sisu ideed. Ubersuggest

Kas soovid oma veebilehele rohkem nähtavust ja autoriteetsust? Võta ühendust meie Lehe-välise SEO (Off-Page SEO) teenusega ja vii oma bränd uutesse kõrgustesse!