Kes ma olen ja mida ma pakun?

131

Tutvuge minu, Artjom Velsio, kui turundusekspertiga - teie partner digitaalses edus.

Mitmekülgne kogemus ja pühendumus ettevõtlusele

Minu akadeemiline taust hõlmab kahte kõrgharidust: majandus- ja inseneriteaduskonnas. Olen üle 19 aasta tegelenud aktiivselt ettevõtlusega, kus olen omandanud laiaulatuslikke kogemusi mitmetes valdkondades, sealhulgas finantssektor, restoranindus, metallurgia, mootorikütuse jaemüük, raamatupidamisteenused, iluteenused, eritellimusmööbli tootmine, toitlustus, e-poed ja transpordi-logistika. Töökogemus on mul nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Olen aidanud juhtida mitmeid ettevõtteid, pakkudes turundusalast nõustamist ja konsultatsioone. Minu teadmiste ja oskuste abil olen saavutanud märkimisväärseid tulemusi tööprotsesside optimeerimisel ja aidanud ettevõtetel ületada keerulisi väljakutseid

Minu karjääri jooksul on selgunud, et minu kirg ja kõige tugevam oskus on aidata teisi ettevõtteid saavutada tulemusi, eriti turundamine, sügav analüütiline oskus, tehniline taiplikkus, innovatsioonilised ideed, lahenduste leidmine ja strateegiliste suundade väljatöötamine. Viimase kahe aasta jooksul olen väga aktiivselt ennast välja koolitanud välismaa spetsialistide poolt, sealhulgas läbinud kõik Google’i turundaja sertifitseerimised, et tõestada oma oskuste taset. Alates 2024. aasta algusest olen otsustanud oma turundusoskused avalikustada ja hakata aitama ettevõtjaid saavutada turul edu.

Turundusekspert Artjom

Mis mind eristub teistest turundajatest?

Algusaastatel ettevõtluses olles, kus kogemusi veel napilt oli, pidin igas valdkonnas arendama erinevaid strateegiaid ja otsima parimaid lahendusi. Selline käed-külge lähenemine sundis mind proovima kõikvõimalikke turunduskanaleid ja -strateegiaid, et mõista, mis tõeliselt toimib. See protsess on andnud mulle sügava arusaamise sellest, millised meetodid on kõige efektiivsemad eri valdkondades, kuidas saavutada suurim investeeringutasuvus ning kuidas hinnata riski ja tulu suhet turundustegevuses.

Olen kogenud nii ebaõnnestumisi kui ka õnnestumisi, mis on olulised õppetunnid igale turundajale. Need kogemused on võimaldanud mul kasvada tõeliseks eksperdiks. Eriti oluline on see, et kõik õppetunnid pärinevad minu enda investeeringutest ja katsetustest, mitte klientide rahast. 

Enda teadmised ja oskused ei piirdu teoreetiliste arutlustega. Need põhinevad reaalsetel, mõõdetavatel tulemustel ning on saadud tänu pühendumusele ja isiklikele investeeringutele, mis tagavad iga projekti maksimaalse edu. Minu lähenemine turundusele ühendab sügava äritunnetuse, analüütilise võimekuse ja tehnilise taiplikkuse, mis võimaldavad mul käsitleda turundusprotsesse lähtuvalt iga ettevõtte unikaalsest olemusest.

Püüan rakendada kõige efektiivsemaid meetodeid, arvestades tegevusvaldkonna eripärasid ja seatud eesmärke. See lähenemine võimaldab optimeerida reklaamieelarveid ja muudab ettevõtte turunduse klientide jaoks erakordselt kasulikuks, tagades samal ajal maksimaalse tasuvuse.

Turundusekspert Velsio

Kuidas saan teie ettevõttele väärtust luua?

Olen 100% kindel, et suudan saavutada mis tahes seatud eesmärgi, olenemata selle keerukusest või äri suurusest, isegi kui see hõlmab turunduskampaania korraldamist Marsile lennu jaoks.

Minu eesmärgid on järgmised:

  • Ettevõtete kasvustrateegiate rakendamine: Aidata ettevõtetel ületada kasvupiirangud, millega nad tihti kokku puutuvad. Minu siht on viia ettevõtted uuele tasemele, pakkudes nii turundusalast tuge kui ka strateegilist nõustamist, et nad saaksid jätkata edukat arengut.
  • Mõjusate reklaamikampaaniate loomine: Välja töötada ja ellu viia võimsaid reklaamikampaaniaid, mis ulatuvad lillepoest kuni valimiskampaaniateni, eesmärgiga saavutada soovitud tulemusi. 
  • Optimaalne nähtavus otsingumootorites: Tagada, et klientide ettevõtted oleksid Google’i ja teistes  otsingutulemustes hästi leitavad, püüdes alati saavutada positsiooni esikolmikus, mis suurendab nende internetis nähtavust.
  • Tugevuste ja nõrkuste analüüs: Leida ja analüüsida ettevõtete tugevaid ja nõrku külgi, et pakkuda sihipäraseid parendusi ja strateegiaid, mis aitavad neil paremini toime tulla turu väljakutsetega.
  • Strateegiate väljatöötamine ja integreerimine: Arendada ja rakendada strateegiaid, mis on kohandatud vastavalt iga ettevõtte spetsiifilistele vajadustele ja eesmärkidele, tagades, et strateegiad toetavad nii lühiajalisi kui ka pikaajalisi eesmärke.
  • Põhjalik ettevõtluse audit ja jälgimine: Pakkuda ettevõtetele täielikku analüüsi ja jälgimisteenust alates ärianalüüsist kuni tegevuse pideva monitoorimiseni, et tagada järjepidev areng ja edukas optimeerimine.
  • Ettevõtluse arendamine: Aidata avastada ja rakendada potentsiaalseid ning seni kasutamata võimalusi, et edendada ettevõtte arengut, muutes iga võimaluse praktiliseks ja kasumlikuks tegevuseks.

Minu tugevus: Erinevalt paljudest turundajatest, ei põhine minu teadmised ja oskused ainult piiratud praktikal, vaid on saadud läbi isiklike edukate ettevõtluskogemuste ning otseste investeeringute ja pingutuste, mis tagavad iga projekti maksimaalse edu ja pühendumuse. Kui otsite partnerit, kes pakub mitte ainult abstraktset tulemust, vaid ka reaalseid kogemusi, olete õiges kohas.

Võtke ühendust juba täna, et alustada koostööd ühega Eesti parimatest turundusekspertidest ja astuge kindlalt oma ettevõtte edukuse suunas.