Kes ma olen ja mida ma pakun?

IMG_9372

Haridus ja karjääri algus: kaks kõrgharidust ja esimesed sammud äris​​​

Oman kahte kõrgharidust – majandus- ja inseneriteaduskonnas. Alates 2013. aastast hakkasin tegelema äriga, töötades erinevates valdkondades, mis kõik olid seotud individuaalse ettevõtlusega: finantssektor, restoranide äri, metallurgia, korpusmööbli tootmine ja transpordi-logistika ettevõte.

Minu ettevõtlik kogemus ja oskused teenuste turundamisel võimaldavad mul käsitleda seda protsessi mitte ainult SEO-spetsialisti vaatenurgast, kes järgib standardseid algoritme, vaid kui turundusekspert, kes on täielikult teadlik iga konkreetse ettevõtte olemusest. 

Püüan kasutada meetodeid, mis on kõige effektiivsemad arvestades tegevusvaldkonna eripärasid ja seatud eesmärke. See omakorda võimaldab optimeerida reklaamieelarvet ja muudab ettevõtte reklaami Klientide jaoks võimalikult kasulikuks, tagades samal ajal maksimaalse tasuvuse investeeritud vahenditest.

Arendamine ja kogemus: raskuste ületamine ja turunduse õppimine​

Igas neist valdkondadest pidin välja töötama erinevaid strateegiaid ja lahendusi, samuti tegelema aktiivselt turundusega. Ma läbisin tõusude ja mõõnade teekonna, omandasin suure kogemuse, teadmised turust, suundumustest, tarbijakäitumisest ning samuti klientide psühholoogiast ja käitumisest. Kõik minu teadmised ja kogemused ei ole lihtsalt teoreetilised: need on omandatud tänu enda pingutustele ja investeeringutele, mis tagavad maksimaalse pühendumuse iga projekti edule..

Turundusekspert Artjom
Turundusekspert Velsio

Missioon ja pakkumine klientidele: tee efektiivse turunduseni​

Lõin selle projekti, et aidata klientidel edendada oma äri, suunata neid õiges suunas, luua efektiivset reklaami ja leida efektiivseid turunduslahendusi. Olen avatud uutele klientidele ja pühendun täielikult sellele, et teie ootused oleksid õigustatud.

Minu eripära: mitte ainult teoreetiline turundusteadmine, vaid ka eduka ettevõtluse isiklik kogemus​

Minu tugevus seisneb selles, et minu turundusteadmised ei põhine ainult teoorial, vaid ka isiklikul eduka ettevõtluse kogemusel. Kõik minu kogemused ja teadmised on omandatud mitte klientide raha arvelt, vaid tänu enda investeeringutele ja pingutustele, mis tagavad projekti maksimaalse edu ja pühendumuse.

Kui otsite partnerit, kes ei paku mitte ainult teoreetilisi teadmisi, vaid toob lauale ka reaalse ettevõtluskogemuse, siis olete õiges kohas. Minu kogemused ja pühendumus teie projektile tagavad, et astute kindlalt edasi oma ärieesmärkide poole. Võtke ühendust juba täna ja alustame koos teekonda teie äriedu suunas. Ärge jätke kasutamata võimalust töötada koos ühega Eesti parimatest turundusekspertidest.

Viimased postitused